Na stavbě

Interdrought2020.com Na stavbě Image
Trávit čas knihou Na stavbě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na stavbě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Projdi si tuto báječnou knížku, která tě naučí všechno možné ze světa stavařiny. Otevírej okénka a objevuj mnohé zajímavosti o stavbě domů, mostů nebo lodí. Prohlédni si barevné ilustrace, nahlédni pod okénka a užij si tento dobrodružný výlet přímo do srdce staveniště. Projdi si procesem výstavby různých projektů, od rodinného domku po megastavbu podzemní stanice nebo konstrukci zaoceánské výletní lodi. Díky odklápěcím okénkům nahlédneš přímo pod ruce stavařů a dělníků. Objevuj stavby kolem sebe, ptej se na vše, co tě zajímá, a odpovědi hledej pod obrázky!

NÁZEV SOUBORU: Na stavbě.pdf

AUTOR: Roberta Lonardi

ISBN: 9788025620342

VELIKOST SOUBORU: 7,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

173 nabídky práce Na Stavbě dostupných v lokalitě Brno. - Hledejte na Indeed.com, světově nejpoužívanějším vyhledávači práce.

Nedá se nic dělat. Do ruky vzal místo hokejky lopatu. Ján Sýkora zažil zápasy v dresu Slovenska, v Česku hrál nejvyšší soutěž v Plzni a Pardubicích, jenže hokej se nyní nehraje, a tak devětadvacetiletý útočník prožívá odlišné dny, maká na stavbě. „Mám rodinu, dvě děti a potřebuju z něčeho žít a platit účty," měl říct Slovák pro agenturu TASR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY