Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD

Interdrought2020.com Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD Image
Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD na interdrought2020.com
Chodíte rekreačne alebo služobne často do zahraničia? Hľadáte príručku, v ktorej by ste našli všetky potrebné slovíčka a frázy? Tak aby ste sa dohovorili v bežných situáciách, ktoré môžu každý deň nastať? Chceli by ste slovíčka a frázy ovládať v piatich najfrekventovanejších svetových jazykoch? A naviac so sebou nechcete nosiť päť tučných a ťažkých slovníkov? Pomôže vám Cestovná konverzácia v piatich jazykoch - angličtine, francúzštine, nemčine, ruštine a španielčine. Obsahuje ako aj základné informácie o gramatike a výslovnosti každého z jazykov, tak aj slovíčka a frázy týkajúce sa: * času, farieb a čísel predstavovania, cestovania, telefonovania ubytovania,stravovania v reštaurácii pohybu v meste, nákupov a zdravia Cestovná príručka v piatich jazykoch sa stane vašim nepostrádateľným pomocníkom na cestách. Stačí si ju pribaliť do batožity v prípade potreby si v danej zemi osviežiť potrebné výrazy či frázy! 2 AUDIO CD obsahujú výber z lekcií v knihe: Nákupy, reštaurácia, spoločenský život, ubytovanie, v meste a to v každom z piatich zmienených jazykov. Dohromady 25 posluchových lekcií! Nahovorili ich rodení ľudia z príslušných krajín, aby ste si mohli zopakovať a zafixovať správnu výslovnosť a tiež aby ste bezpečne porozumeli otázke v cudzom jazyku.

NÁZEV SOUBORU: Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8025110559

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2 audio CD - star star star star star_half. 270 Kč ...

Český jazyk pro 5. ročník ZŠ CD (1ks) Cena s DPH 399,00 Cena bez DPH ... Obsahuje poslechová cvičení k jednotlivým stranám v učebnici. Parametry EAN kód: 8594022786209 Rok vydání: 2012 Počet stran: 0. Přiložené dokumenty. Zařazeno do kategorií:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY