Diablo - Pavoučí měsíc

Interdrought2020.com Diablo - Pavoučí měsíc Image
Trávit čas knihou Diablo - Pavoučí měsíc! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Diablo - Pavoučí měsíc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Velký úspěch Království stínu "donutil" R. Knaaka k napsání další knihy s nekromancerem Zaylem a jeho věrným společníkem Humbartem.Hnán nočními můrami spěchá lord Aldric Jitan do ruin tajemné hrobky, kde, jak doufá, probudí strašlivé zlo, které tam spí už od pádu Tristramu. Temnota šířící se zemí přitahuje tajemného nekromancera Zayla, který nakonec pronikne do Jitanových plánů – aniž by ovšem věděl, že všechny události dal vlastně do pohybu jeden z jeho bratří. Když nyní na obloze vychází Pavoučí měsíc, odporný pavoučí démon, Astrogha, se připravuje přivést na svět své služebníky.

NÁZEV SOUBORU: Diablo - Pavoučí měsíc.pdf

AUTOR: Richard A. Knaak

ISBN: 8086354814

VELIKOST SOUBORU: 7,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Diablo - Pavoučí měsíc (Richard A. Knaak). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Diablo knihy jsou knihy, které se odehrávají ve světě Sanctuary. Jedná se o díla, která byla napsána ve spolupráci s výrobcem hry Diablo, tedy společností Blizzard Entertainment. Obsah knih dodává příběhu okolo her série Diablo hloubku a podrobněji vysvětluje události světa Sanctuary. Všechny Diablo knihy jsou samostatně stojící a čtenář si je může přečíst i …

SOUVISEJÍCÍ KNIHY