Tajemství tříbarevné kočky

Interdrought2020.com Tajemství tříbarevné kočky Image
Trávit čas knihou Tajemství tříbarevné kočky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství tříbarevné kočky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Příběh, který tě vtáhne do děje a už nepustí! Seznam se s Klubem Tygrů! Jeho členové – Biggi, Luk a Patrik – jsou detektivové, kterým to opravdu pálí. A vezmou tě do party! Tentokrát jim zkříží cestu tříbarevná kočka, která je přivede na stopu tajemného dědictví. Někdo se chce pozůstalosti zmocnit za každou cenu a nezalekne se ani zločinu. Co s tím má však společného tříbarevná kočka? Klub Tygrů se musí pustit do pátrání, nezbývá totiž moc času…

NÁZEV SOUBORU: Tajemství tříbarevné kočky.pdf

AUTOR: Thomas C. Brezina

ISBN: 9788025324424

VELIKOST SOUBORU: 10,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Klub Tygrů (velký) - Tajemství tříbarevné kočky Thomas Brezina. Napínavé příběhy s detektivní lupou pro malé čtenáře! Příběh, který tě vtáhne do děje a už nepustí! Seznam se s Klubem Tygrů! Jeho členové - Biggi, Luk a Patrik - jsou detektivové, kterým to opravdu pálí. A vezmou tě do party!

Klub tygrů - Tajemství tříbarevné kočky. Vydalo nakladatelství Fragment v Praze roku 2015. Autor: Thomas C. Brezina Ilustrátor: Naomi Fearnová Kniha má 89 stran. Druh literatury: detektivní povídka Biggi zahlídla z okna dva neznámé chlapy, jak pronásledují a honí po ulici nějajou kočku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY