Květiny časného jara pro celou rodinu

Interdrought2020.com Květiny časného jara pro celou rodinu Image
Hledáte knihu Květiny časného jara pro celou rodinu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Vojtěch Zavadil? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V předjaří není těžké být botanikem. Kvetoucích rostlin je ještě jen omezený počet druhů a mají dosti nápadné květy. Když si zahrajete pexesojarních květů, brzy je začnete rozeznávat i v přírodě okolo sebe. V brožuře i pexesu (36 párů obrázků) jsou byliny, které rozkvétají v období předjaří a časného jara. Naleznete zde většinu běžných druhů i druhy vzácné, jejichž krása vás může podnítit k cílenému jarnímu výletu.

NÁZEV SOUBORU: Květiny časného jara pro celou rodinu.pdf

AUTOR: Vojtěch Zavadil

ISBN: 9788090576636

VELIKOST SOUBORU: 5,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

113 Kč Květiny časného jara pro celou rodinu+ příloha pexeso - Zavadil Vojtěchrostlin je ještě jen omezený počet druhů a mají dosti nápadné květy. Když si zahrajete pexeso jarních květů, brzy je začnete rozeznávat i v přírodě okolo sebe. V brožuře i pexesu (36 párů obrázků) jsou byliny, které rozkvétají v období předjaří a časného jara.

Pro něj bylo prý těžké rozlišovat tolik květin, z nichž mnoho navíc kvete žlutě. Cena knihy. Cena knihy je velmi příznivá, seženete ji za 98 Kč! Knihu si můžete pořídit zde. ZAVADIL, Vojtěch. Květiny časného jara: pro celou rodinu na výlety i na doma. Praha: Kořeny, 2016. ISBN 978-80-905766-3-6.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY