Život s bylinkami

Interdrought2020.com Život s bylinkami Image
Trávit čas knihou Život s bylinkami! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Život s bylinkami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V této knize se dozvíte, jak a které bylinky s úspěchem pěstovat, a to bez ohledu na to, zda máte k dispozici zahrádku, nebo jen parapet kuchyňského okna. Když se necháte vést radami na stánkách této knihy, vypěstujete si potřebné bylinky i za těch nejskromnějších podmínek. Získáte informace o pěstování bylinek, jak o ně pečovat, jak je množit a jak sklízet a v neposlední řadě jak je používat a jak konzumovat.

NÁZEV SOUBORU: Život s bylinkami.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8073527860

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Během léta s námi máte možnost absolvovat několik kurzů s divokými bylinami, kde vám intenzivně sdělujeme všechny naše dlouholeté zkušenosti. V roce 2016, 2017 a 2018 jsme pořádali Český detox kongres s 30 předními českými a německými odborníky v oboru celostního zdraví.

Život s bylinkami - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží

SOUVISEJÍCÍ KNIHY