Digitálna pevnosť (brožovaná väzba)

Interdrought2020.com Digitálna pevnosť (brožovaná väzba) Image
Trávit čas knihou Digitálna pevnosť (brožovaná väzba)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Digitálna pevnosť (brožovaná väzba) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V americkom Národnom bezpečnostnom úrade vznikne v záujme boja proti organizovanému zločinu, mafii a terorizmu najvýkonnejší počítač na svete TRANSLTR. Jeho cieľom je dešifrovať elektronickú poštu sveta zločinu.S touto predstavou nastúpi do úradu aj jeden z najlepších japonských kryptológov a expertov na počítače Ensei Tankado. Časom však zistí, že TRANSLTR dešifruje aj elektronickú poštu celkom nevinných ľudí. Odíde z úradu a začne proti nemu bojovať – vymyslí algoritmus, ktorým sa pokúsi nielen zneškodniť TRANSLTR, ale preniknúť aj do informačných trezorov Národného bezpečnostného úradu.Hrozí prezradenie všetkých tajných informácií týkajúcich sa americkej vlády, tajných služieb, vývoja najnovších zbraní a priemyselných technológií...Vedenie úradu na čele s veliteľom Strathmorom, hlavnou kryptologičkou Susan Fletcherovou a jej snúbencom Davidom Beckerom sa pustia zachraňovať informácie nedozernej hodnoty.

NÁZEV SOUBORU: Digitálna pevnosť (brožovaná väzba).pdf

AUTOR: Dan Brown

ISBN: 9788055610542

VELIKOST SOUBORU: 6,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Digitálna pevnosť() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.

Po fantastickom úspechu kníh Da Vinciho kód, Anjeli a démoni a Bod klamu prichádza Brownov ďalší napínavý román Digitálna pevnosť. V americkom Národnom bezpečnostnom úrade pôsobí v rámci boja proti organizovanému zločinu, mafii a terorizmu najvýkonnejší počítač na svete TRANSLTR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY