Zločin jako profese

Interdrought2020.com Zločin jako profese Image
Zločin jako profese je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Janek Kroupa. Přečtěte si s námi knihu Zločin jako profese na interdrought2020.com
Kniha Zločin jako profese se opírá o svědectví z autorovy práce v pořadu Na vlastní oči a staví je do mnohdy až netušených souvislostí.Kniha je psána jako beletrizovaná literatura faktu a vypráví ve třech dějových rovinách o velkém zločinném spolčení, o loupežích, hospodářské kriminalitě, násilnostech a vraždách.Tato publikace je věnována všem čestným policistům, kteří nikdy nestiskli ruku, napřaženou z podsvětí a kromě mnoha dalších kauz se věnuje i těm mediálně nejznámějším např. Berdychův gang či zločiny a smrt F. Mrázka.

NÁZEV SOUBORU: Zločin jako profese.pdf

AUTOR: Janek Kroupa

ISBN: 9788087423264

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Upřímně řečeno, už ze slovníku, jaký volíte v knize Zločin jako profese, je zjevné, že ke zločincům z Berdychova gangu chováte nejhlubší opovržení. Místo pro objektivitu tu není. Protože jsem psal v ich-formě, měl jsem strach, aby mě nikdo nepodezříval ze sympatie k těm lidem.

Zločin jako profese. 2006 · Daranus. 80-86983-07-2. Autor a jeho další knihy. Janek Kroupa česká, 1974. Jiří Kajínek: vrah, nebo oběť? 2000; Pravda o Kajínkovi 2010; Zločin jako profese 2006; Kniha Zločin jako profese je v. Přečtených: 74x:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY