Přichází čas pomsty

Interdrought2020.com Přichází čas pomsty Image
Trávit čas knihou Přichází čas pomsty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Přichází čas pomsty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Několik zavražděných azáhadný vzkaz na místě činu. Pilařov je ospalé městečko ve středních Čechách ajeho obyvatelé působí na první pohled mírumilovně. Kdo znich je vrah, který své oběti likviduje spotěšením avelkou vynalézavostí? Případu se ujímá Tara apostupně odkrývá děsivé tajemství, které mělo zůstat navždy pohřbené.

NÁZEV SOUBORU: Přichází čas pomsty.pdf

AUTOR: Veronika Černucká

ISBN: 9788024383002

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

V knize Přichází čas pomsty se musí vypravit do Pilařova, malého městečka ve středních Čechách, kde se chystá dětský muzikál a hlavní postavu má spolu s mladou hrdinkou zpívat slavná zpěvačka Elisha, pocházející právě z Pilařova. Nikdo nechápe, proč náhle zemřela recepční v místním známém hotelu, která byla tichá, nenápadná a nikomu nic neudělala.

Přichází čas pomsty je název nejnovější detektivky české spisovatelky a recenzentky Veroniky Černucké, která vyšla stejně jako její předchozí knihy v nakladatelství MOBA v edici Původní česká detektivka. Kniha přináší čtenářům další setkání s detektivním očkem Tarou - svobodnou třicátnicí, která to svým ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY