Labková patrola: Hravá knižka

Interdrought2020.com Labková patrola: Hravá knižka Image
Trávit čas knihou Labková patrola: Hravá knižka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Labková patrola: Hravá knižka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vymýšľajte vlastné príbehy o neohrozených šteniatkach z Labkovej patroly pomocou 16 magnetiek.Žiadna práca neodolá našej labke! Keď je niekto v núdzi, Labková patrola mu ihneď pribehne na pomoc. Kto sa chce pridať ku psíkom z Labkovej patroly a ich kamarátovi Ryderovi a prežiť s nimi rôzne dobrodružstvá? Kniha je určená pre deti od 3 rokov a pomáha rozvíjať tvorivosť, jemnú motoriku a podporuje sústredenie. Kratšie texty a úlohy v obrázkoch hravou formou navedú deti, kam magnetky správne umiestniť.

NÁZEV SOUBORU: Labková patrola: Hravá knižka.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025246283

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tlapková patrola Hravá knížka. Krásná kniha, která rozvíjí fantazii Vašich dětí. Barevné magnetky s oblíbenými hrdiny dětem umožní vymýšlet jejich vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou v hlavní roli! Když je někdo v nouzi, Tlapková patrola ihned přispěchá na pomoc.

Obsah knihy: Labková patrola - Hravá knižka „Vymýšľajte vlastné príbehy o neohrozených šteniatkach z Labkovej patroly pomocou 16 magnetiek." Žiadna práca neodolá našej labke! Keď je niekto v núdzi, Labková patrola mu ihneď pribehne na pomoc.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY