Švejk

Interdrought2020.com Švejk Image
Trávit čas knihou Švejk! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Švejk a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po přečtení této knihy už snad nikdo nebude tvrdit, že feldkurát Ibl byl ve skutečnosti Jan Evangelista Eybl, že předobrazem nadporučíka Lukáše byl Rudolf Lukas, nebo že hejtman Ságner byl vlastně Vincenc Sagner. Bude snad navždy jasné, že Ibl, Lukáš a Ságner jsou výtvory Jaroslava Haška.

NÁZEV SOUBORU: Švejk.pdf

AUTOR: Pavel Landa

ISBN: 8020608141

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

ŠVEJK RESTAURANT "U Zeleného stromu" Nepomuk. Naše restaurace U Zeleného stromu v Nepomuku je pilotním projektem největšího českého franchisingového konceptu Švejk Restaurant. Restaurace je zameřena na tradiční českou kuchyni s použitím domácích surovin z vlastní ekologické farmy.

Švejk se chová nesprávně pouze, když krade psa, kryje Lukáše při jeho záletech, vyspí se s Katy návštěvou Lukáše; neumí morálně zdůvodnit žádné své rozhodnutí a každá jeho volba působí správně a na vše najde historku " někdo už to tak dělal, tak se to tak dělat může . ostatní postavy lze rozdělit na ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY