Žilina

Interdrought2020.com Žilina Image
Žilina je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Žilina na interdrought2020.com
Kniha vyšla pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o Žiline ako meste. Jadro tvorí sedem dôležitých momentov v dejinách mesta. Opisuje niekoľko zaujímavých žilinských budov, jej stránky sú venované práve im. Skutočnou hlavnou postavou tejto knihy však ostáva mesto samotné. Toto sú jeho príbehy.

NÁZEV SOUBORU: Žilina.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788089401925

VELIKOST SOUBORU: 1,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Žilina je centrem severozápadního Slovenska a jedním z největších měst Slovenské republiky. Město leží údolí řeky Váh v Žilinské kotlině, na soutoku Váhu s Kysucou a Rajčiankou. Žilina je důležitým střediskem vzdělávání a kultury. Ve městě sídlí Žilinská univerzita, Povážské muzeum, Považská galerie umění, působí tu Štátny komorný orchester.

Mesto Žilina oznamuje voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom Úsek prednostu - referent sekretariátu primátora a prednostu / Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia - referent dopravy a starostlivosti o verejné priestranstvo . Materská škola Gemerská oznamuje voľné pracovné miesto Učiteľ pre predprimárne vzdelávanie ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY