Šachy pro děti

Interdrought2020.com Šachy pro děti Image
Trávit čas knihou Šachy pro děti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Šachy pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Šachy pocházejí z Indie a jejich historie je přes 1500 let dlouhá. Za tuto dobu se osvědčily jako nevyčerpatelný zdroj radosti a vzrušení. Chcete-li proniknout do tajů hry, která patří mezi nejoblíbenější na celém světě, může se vám to podařit s touto knihou. Světový velmistr Daniel King vás provede všemi etapami této krásné hry – od přípravy šachovnice až k závěrečnému matu. Pozoruhodné počítačové ilustrace a přehledné diagramy vás seznámí se základními tahy a pravidly hry. Rady ohledně strategie a nejlepší metody útoku a obrany vám pomohou k větší dokonalosti, ať už jste začátečníci nebo zkušení hráči. Navíc se dozvíte mnoho informací o dějinách šachů, o nejvýznamnějších osobnostech a zajímavých zápasech.- srozumitelný, poutavý text, jehož autorem je světový šachový velmistr - ideální příručka jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší hráče - nejmodernější digitální diagramy a ilustrace - bohatě dokumentovaná historie hry

NÁZEV SOUBORU: Šachy pro děti.pdf

AUTOR: Daniel King

ISBN: 8072269208

VELIKOST SOUBORU: 5,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Šachy. Vybírejte si Šachy podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Přínos šachů pro děti. Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např. v USA, v Kanadě, v Německu, v Itálii, na Slovensku či v zemi mistrů světa a olympijských vítězů, v Arménii.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY