Objevte a naplňte své vlastní sny

Interdrought2020.com Objevte a naplňte své vlastní sny Image
Trávit čas knihou Objevte a naplňte své vlastní sny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Objevte a naplňte své vlastní sny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nalezení a naplňování snů je tvůrčí akt, ve kterém spojujete sami sebe s celým Vesmírem a pracujete s mechanismy na mnoha úrovních v poli myšlenkové podstaty, jemně-hmotné a hmotné energie. Je to alchymie a objevování principu života jako takového.Je to jedna z cest k naší celistvosti.Koučovací knížka o tom, jak najít, co je pro náš život opravdu podstatné a jak to uvést do naší každodenní praxe.

NÁZEV SOUBORU: Objevte a naplňte své vlastní sny.pdf

AUTOR: Vladimír Ekart

ISBN: 9788088284055

VELIKOST SOUBORU: 8,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Můžete napsat své postřehy, dojmy, tipy nebo pocity na tyto stránky do části „Sdílení ke knížce" nebo je můžete poslat přímo na můj email. ... K tomu, jak to udělat - jak naplňovat vlastní sny, Vám může pomoci právě tato knížka. K tematu pořádám i 2 měsíční, velmi kreativní online kurz pod stejným názvem.

0 hodnocení Objevte a naplňte své vlastní sny 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nalezení a naplňování snů je tvůrčí akt, ve kterém spojujete sami sebe s celým Vesmírem a pracujete s mechanismy na mnoha úrovních v poli myšlenkové podstaty, jemně-hmotné a hmotné ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY