Studio d A2: Cvičebnice

Interdrought2020.com Studio d A2: Cvičebnice Image
Trávit čas knihou Studio d A2: Cvičebnice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Studio d A2: Cvičebnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cvičebnice představuje doplňkový materiál k procvičování a je určena jak pro individuální práci, tak pro intenzivní výuku v kurzu. Podporuje samostatné myšlení a vybízí k použití takových technik učení, s jejichž pomocí se studenti mohou samostatně a úspěšně naučit německému jazyku. Fakultativní stránky "Leben in Deutschland" směřují především ke studentům a studentkám žijícím v Německu.

NÁZEV SOUBORU: Studio d A2: Cvičebnice.pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 6,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

studio d A2 cvičebnice. učebnice pro střední a jazykové školy - cvičebnice rozšiřuje nabídku cvičení, která jsou součástí každé lekce učebnice. Je vhodná pro práci doma i ve škole, obsahuje klíč.

studio d B1 cvičebnice. Soubor učebnic němčiny studio d je určený pro střední a jazykové školy a odpovídá SERR pro jazyky a jeho cílem je dovést studenty k úrovním A1, A2 až B1. S pracovním sešitem, audionahrávkami a vyjímatelným slovníkem. - cvičebnice slouží k procvičení a upevnění látky v učebnici

SOUVISEJÍCÍ KNIHY