Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD (1)

Interdrought2020.com Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD (1) Image
Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD (1) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdeněk Bek. Přečtěte si s námi knihu Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD (1) na interdrought2020.com
Knižní řada Encyklopedie železnice si nedává za úkol nic menšího, než zaplnit dlouholetou mezeru v knihovničkách fanoušků železniční techniky. Parní lokomotivy ČSD [1] jsou první publikací, vycházející v této řadě. Tento atlas popisuje jednotlivé lokomotivy, počínaje řadou 200.0 a řadou 324.4 konče. Jde převážně o stroje, které nově vzniklé ČSD po roce 1918 převzaly od různých zaniklých železničních správ. Lokomotivy jsou uspořádány za sebou podle řad, kde každý popis obsahuje údaje o jejím vzniku, vývoji a provozu u ČSD, a dále pak fotografie a rozměrný náčrtek.

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD (1).pdf

AUTOR: Zdeněk Bek

ISBN: 8086116131

VELIKOST SOUBORU: 5,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie železnice - Motorové lokomotivy ČSD 1., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie železnice - Motorové lokomotivy ČSD 1..

Prodám 3 knihy ''Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD'' 1 - 3 Původní cena: 1. - 499,- 2. - 599,- 3,- Knihy jsou jako nové, jednou byly prohlídnuty a X let byly uschovány v knihovně. Prodám pouze jako komplet.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY