Snění s anděly

Interdrought2020.com Snění s anděly Image
Hledáte knihu Snění s anděly? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Melissa Virtue? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
"Sny jsou vstupními branami do jiných světů, jiných časů a jiných rovin existence. Jsou to posvátné prostory, v nichž dostáváme zprávy ze zdroje bytí, často ve formě symbolů, které nám předávají naši snoví průvodci nebo andělé".Knihou Snění s anděly vás zveme na cestu do posvátné říše, zahrnující minulost, přítomnost i budoucnost. Překročte práh a vítejte v magickém světě snů!Autorky Doreen a Melissa Virtue v knize vysvětlují, odkud sny pocházejí, jak je interpretovat, jakou roli v nich hrají andělé a koho zavolat, když potřebujete radu a vedení. Nabízejí vám nástroje, s jejichž pomocí můžete zdokonalit své snění, včetně technik, jak tvořit vlastní sny a jak si po probuzení vzpomenout na vše, co se vám zdálo. Snové příběhy čtenářů a jejich výklad vás naučí rozlišovat různé typy snů a pomohou vám dešifrovat vaše vlastní snová poselství.

NÁZEV SOUBORU: Snění s anděly.pdf

AUTOR: Melissa Virtue

ISBN: 9788073368128

VELIKOST SOUBORU: 4,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Snění s anděly od Doreen Virtue v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Knihou Snění s anděly vás zveme na cestu do posvátné říše, zahrnující minulost, přítomnost i budoucnost. Překročte práh a vítejte v magickém světě snů! Překročte práh a vítejte v magickém světě snů!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY