Předivo času

Interdrought2020.com Předivo času Image
Předivo času je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Clifford D. Simak. Přečtěte si s námi knihu Předivo času na interdrought2020.com
Předivo času je jedním z nejúspěšnějších Simakových románů. Jistým způsobem se dotýká Simakových českých předků a tajemství, které je zahaluje (Suttonové připomínají Simaky, protože přišli z východu a protože mají "kostlivce ve skříni"). O evropském dědečkovi, českém sedlákovi z okolí Prahy, není prakticky nic známo - jen to, co John Simak (Cliffordův otec) svým synům prozradil - přišel prý do Ameriky poté, když v rakousko-uherské armádě zabil v souboji muže. Předivo času je bez nadsázky nejpůvabnější sci-fi román o osudu a cestování v čase, jaký kdy byl napsán, autor v něm dokázal sloučit akční pasáže ve stylu "Zlatého věku" s překrásnými popisy přírody, jež v science fiction ještě nikdo nepřekonal.

NÁZEV SOUBORU: Předivo času.pdf

AUTOR: Clifford D. Simak

ISBN: 8072546749

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Předivo času. Kdo napsal knihu Předivo času? Autorem je Clifford D. Simak. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Srovnání cen Předivo času. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 233 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY