Amber

Interdrought2020.com Amber Image
Hledáte knihu Amber? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Roger Zelazny? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dostane se Corwin včas do Chodby zrcadel? Kdo poslal maskana proti Merlinovi? Jaký je účel tajemné hry mezi Dworkinem a Suhuyem? Podaří se Lukovi uniknout zuřícímu Vzoru? Proč musí dojít k souboji mezi Corwinem a Lukem? Na tyto otázky a mnoho dalších vám odpoví sám tvůrce slavného cyklu Tajemný Amber, Roger Zelazny, v knize povídek Amber – Chodba zrcadel! Sborník představuje především texty týkající se autorova nesmrtelného cyklu, ale i několik dalších povídek, jež představují celé spektrum Zelaznyho fantazie od bláznivých nápadů, přes klasickou fantasy a science fiction, až po příběhy plné plíživé hrůzy.

NÁZEV SOUBORU: Amber.pdf

AUTOR: Roger Zelazny

ISBN: 8086456226

VELIKOST SOUBORU: 2,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Etymologie. Etymologen leiten die Wortformen Ambra und Amber vom arabischen Wort anbar ab, das häufig wie ambar ausgesprochen wird. Ambra ist auch die mittellateinische Bezeichnung, die über das Italienische ins Deutsche gelangte, während die Form Amber über französisch ambre vermittelt wurde.. Das arabische Wort anbar wurde von den Kreuzfahrern nach Europa gebracht.

Amber Blog. Sledujte s námi novinky z oblasti designu, interiéru nebo bytového nábytku. Pravidelně Vás budeme informovat o tom co je "in" a čemu se naopak vyhnout.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY