Nové pařížské interiéry

Interdrought2020.com Nové pařížské interiéry Image
Trávit čas knihou Nové pařížské interiéry! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nové pařížské interiéry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Město světla je místem věčné krásy, počínaje Tuileriemi přes břehy Seiny až k Montmartru. Architektura města se vyznačuje skromnou paletou barev: od béžové k šedé. Mohli bychom se proto ptát, zda se Pařížané trochu barev nebojí. Ale žádný strach - Angelika Taschen pro tuto knihu vyhledala překvapující a inspirativní výběr apartmánů, které vás přesvědčí o opaku. Ať už jsou to zajímavé textury, dynamické prostory, divoké míchanice slohů nebo živé barvy - interiéry, které jsou zde zobrazeny, přímo hýří novými nápady, originálními překvapeními a patří k tomu nejlepšímu, co přináší design 21. století.

NÁZEV SOUBORU: Nové pařížské interiéry.pdf

AUTOR: Angelika Taschen

ISBN: 9788073912000

VELIKOST SOUBORU: 7,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

New Paris interiors = Nové pařížské interiéry = Nowe paryskie wnętrza Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil edited by Angelika Taschen ; text by Ian Phillips. Přidat do poličky . nakladatel: Slovart: jazyk: česky, anglicky, polsky místo: Praha: rozměry: 33 cm: poznámka: il. (převážně barev.), portréty, vydáno c2008-2009 ...

Zamilujte si nové hodinky Cartier Santos-Dumont XL Hodinky Santos-Dumont ve velikosti XL odhalují zcela nově uchopený design i proporce. Jejich historie, čistota linií i krása mechanického pohybu při manuálním natažení je řadí mezi hodinky pro opravdové znalce….

SOUVISEJÍCÍ KNIHY