Kráska a špion

Interdrought2020.com Kráska a špion Image
Trávit čas knihou Kráska a špion! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kráska a špion a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Napínavý milostný příběh z anglického prostředí.Charlotte Sinclairová, mladá vdova, která se po dlouhé době vypravuje na ples, ze zvědavosti sleduje muže, jenž ji zaujal. Náhodou přitom vyslechne rozhovor, který naznačuje, že se jedná o nebezpečného zločince. Než však stačí cokoliv udělat, stává se jeho zajatkyní a je nucena následovat ho, kam jí přikáže. NicholasiWrightovi způsobila žena, jež se mu připletla do cesty, nesmírné komplikace. Nebyl totiž sám, kdo odhalil její přítomnost, a kdyby se nyní o ni nepostaral, hrozila by jí smrt. Navíc zjistil, že se jedná o dceru vikomta Whittingtona, kterého on sám zná jako plukovníka a svého velitele, pro něhož pracuje ve službách britské koruny jako špion. Nezbývá, nežpustit se do nebezpečné práce spolu s ní, a brzy je mu jasné, že jednomu nebezpečí se přitom neubrání: lásce k odvážné a nesmírně půvabné Charlotte.

NÁZEV SOUBORU: Kráska a špion.pdf

AUTOR: Gayle Callen

ISBN: 9788074110375

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Kráska a špion? První díl volné romantické trilogie. Susanna Makepeacová je miláček londýnské smetánky, bohatá a zasnoubená mladá dáma. Když je však její otec zavražděn a Susanna se ocitne bez peněz, bez snoubence a kdesi na zastrčeném venkově, nezoufá si.

Kupte knihu Kráska a špion (Julie Anne Longová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY