Krycí jméno Tesseract: Nepřítel

Interdrought2020.com Krycí jméno Tesseract: Nepřítel Image
Trávit čas knihou Krycí jméno Tesseract: Nepřítel! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krycí jméno Tesseract: Nepřítel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nájemný vrah, před kterým blednou i jména jako Šakal nebo Viktor Čistič, ve službách CIA! Kdo je ale přítel a kdo nepřítel? Zabiják s krycím jménem Tesseract se pod tlakem okolností rozhodl dát se zapsat na výplatní listinu někdejšího nepřítele. Pro začátek dostane od CIA za úkol odstřelit jiného nájemného vraha, který má zlikvidovat vlivného ruského obchodníka se zbraněmi. A tím se celý kolotoč roztočí. Dva nejbohatší světoví překupníci zbraní se náhle pouštějí navzájem do války. Přesně podle scénáře CIA, která jimi hýbe jako loutkami. Jenže jakou roli v tom hraje Tesseract? To ani on sám neví jistě. Jako obvykle jsou ale ve hře brutalita, smrt a zrada. Ať už je to v Bukurešti, v Berlíně nebo v Minsku, všude budeme bez dechu přihlížet neuvěřitelným akcím. A přestože na zabíjení lidí není vůbec nic obdivuhodného, nejspíš se kupodivu přistihneme, že tomuhle geniálnímu padouchovi se specifickým humorem bůhvíproč držíme palce a přejeme štěstí.

NÁZEV SOUBORU: Krycí jméno Tesseract: Nepřítel.pdf

AUTOR: Tom Wood

ISBN: 9788073593612

VELIKOST SOUBORU: 4,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Nepřítel. Krycí jméno Tesseract - Tom Wood - Metafora, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nepřítel. Krycí jméno Tesseract - Tom Wood - Metafora.

Krycí jméno Tesseract: Nepřítel. Nakladatelství: Metafora. Autor: Tom Wood. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2013 ... ve službách CIA! Kdo je ale přítel a kdo nepřítel? Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Vaše jméno * E ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY