Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště

Interdrought2020.com Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště Image
Trávit čas knihou Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato učebnice je určena pro vyučování zeměpisu na středních odborných školách a středních odborných učilištích, na kterých zeměpis není odborným předmětem. Je vůbec první učebnicí, která plně odpovídá učebním osnovám určeným pro tyto typy škol. Učebnici lze využít i při nástavbovém vyučování zeměpisu v některých odborných školách.Zahrnuje tematické oddíly: Hlavní změny na mapě světa, Globální problémy lidstva, Krajina a životní prostředí, Zeměpis cestovního ruchu, Význam zeměpisu v praxi a Zeměpis místní oblasti.

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště.pdf

AUTOR: Milan Holeček

ISBN: 8086034607

VELIKOST SOUBORU: 7,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště. autor neuveden. Info: Nakladatelství ČGS, 2012 (2.) - brož., 120 str. EAN: 9788086034966 ISBN: 978-80-86034-96-6. Hodnocení: 0 hodnocení ... Recenze produktu Zeměpis pro střední odborné školy a učilišt ...

Zeměpis pro střední odborné školy a učiliště Tato učebnice je určena pro vyučování zeměpisu na středních odborných školách a středních odborných učilištích, na kterých zeměpis není odborným předmětem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY