Marseillský tarot

Interdrought2020.com Marseillský tarot Image
Hledáte knihu Marseillský tarot? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tarot je dobrodružstvo. Tvorí ho dvadsaťdva magických zrkadiel, prostredníctvom ktorých vstupujete do ríše nevídaných súvislostí a ohromujúceho poznania. Z tejto knihy sa možno dozviete niečo o budúcnosti, pretože nazriete do svojej minulosti. Prídete pritom aj na to, kým ste a kde sa nachádzate v prítomnosti. Český umelec Jindra Čapek je plnoprávnym pokračovateľom stredovekých majstrov miniatúry. Táto kniha obsahuje jednu z najkrajších výtvarných interpretácií tarotu, aké kedy boli vyhotovené.

NÁZEV SOUBORU: Marseillský tarot.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055125268

VELIKOST SOUBORU: 4,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Marseillský tarot je špecifickým typom tarotových kariet, ktorý pochádza až z dávnej histórie. Jeho korene siahajú do 15. storočia, teda doby, kedy ešte vôbec neexistoval Rider-Waite Tarot, dokonca ani jeho autor Arthur Edward Wait. Nadväzuje na klasický herný systém.

Votre Tarot de Marseille voyance Tirez les cartes. La carte du jour. La Lune. Elle incite à faire travailler l'imagination, à suivre les traditions pour avoir une vie familiale pleine de bonheur qui se traduit parfois par une naissance ou un mariage. Elle est le siège de la sensibilité, du rêve mais aussi et par analogie à la paresse.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY