Psia škola kocúra Červenochvosta

Interdrought2020.com Psia škola kocúra Červenochvosta Image
Trávit čas knihou Psia škola kocúra Červenochvosta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Psia škola kocúra Červenochvosta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Červenochvost je malý bezbranný kocúrik s ohnivočerveným chvostom. Má len dva mesiace, a preto sa musí naučiť všetko, aby dokázal prežiť v jednom byte s dvoma psími potvorami.A že táto psia škola bola pre Červenochvosta naozaj búrlivá, dočítate sa v každej lekcii tejto knižky. A čo sa kocúrik dozvedel v najdôležitejšej lekcii?Keď máš dobrých kamarátov, nemusíš sa ničoho báť.

NÁZEV SOUBORU: Psia škola kocúra Červenochvosta.pdf

AUTOR: Gabriela Futová

ISBN: 9788010009602

VELIKOST SOUBORU: 6,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Psia škola kocúra Červenochvosta Futová Gabriela Cena: 184 Kč Psia duša 2: Psia cesta Cameron W. Bruce Cena: 201 Kč Psia cesta Cameron Bruce W. Cena: 252 Kč Ďuro a Muro idú do školy Reichstädterová Daniela Cena: 99 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ...

Obsah knihy: Psia škola kocúra Červenochvosta. Gabriela Futová, obľúbená autorka skvelých príbehov o deťoch a pre deti, tentoraz napísala knihu o zvieratkách. Hlavným hrdinom je kocúrik, ktorého prinesú do rodiny, kde už majú dvoch obrovských psov. Úbohý malý kocúrik sa musí naučiť s nimi žiť.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY