Denik Ostravaka 5

Interdrought2020.com Denik Ostravaka 5 Image
Trávit čas knihou Denik Ostravaka 5! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Denik Ostravaka 5 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Oblíbená humorná četba pro volné chvíle přijde vhod zejména v době letního lenošení. Vydavatelství předkládá v knižní podobě Ostravakovy zážitky z období ledna - června 2006. Zjistíme jak daleko je hrdinův vztah s Blankou, jak zvládá přízeň i nepřízeň jejího malého pajtáška i velkého bratra, jak se rozvíjí jeho profesní kariéra či rodinné vztahy. Navíc vám nabízíme galerii portrétů Ostravaka, jak jej vidí jeho čtenáři a mnohé překvapí hned v úvodu knihy autorovo "básnické střevo".

NÁZEV SOUBORU: Denik Ostravaka 5.pdf

AUTOR: Ostravak Ostravski

ISBN: 8073291304

VELIKOST SOUBORU: 1,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Denik Ostravaka 2 - audiokniha obsahuje četbu ze stejnojmenné knihy, která je deníkem anonymního autora, který si říká Ostravak Ostravski. Čte Jaroslav Palatý, Eduard Rakus, Zbyněk Štěpán. Po úspěchu zvukové podoby knižního bestselleru vychází druhý díl.

Oblíbená humorná četba pro volné chvíle přijde vhod zejména v době letního lenošení. Vydavatelství předkládá v knižní podobě Ostravakovy zážitky z období ledna - června 2006. Zjistíme jak daleko je hrdinův vztah s Blankou, jak zvládá přízeň i nepřízeň jejího malého pajtáška i velkého bratra, jak se rozvíjí jeho profesní kariéra či rodinné vztahy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY