Zima

Interdrought2020.com Zima Image
Zima je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Zima na interdrought2020.com
Šestidílná řada knih Ilustrovaný průvodce zahrádkáře přináší nápady a inspiraci nejen zahrádkářům, ale všem, kdo chtějí pěstovat rostliny třeba jen na terase. Poskytuje praktické rady a tipy odborníků – a to přesně ve chvíli, kdy jsou potřeba. V knížce Zima se dozvíte, jak v této době pečovat o cibuloviny, dvouletky i skalničky, jak si čekání na jaro zkrátit plánováním záhonů a nové výsadby stromů a keřů i jak si například postavit praktické pařeniště.

NÁZEV SOUBORU: Zima.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788086880549

VELIKOST SOUBORU: 4,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

ZIMA bietet dafür Bestpreise! Grund und Boden ist eines der wenigen Güter, das sich nicht vermehren lässt. Umso sorgsamer und verantwortungsvoller müssen wir mit diesem Gut umgehen. Die steigenden Bevölkerungszahlen fordern immer mehr Raum zum Leben und Arbeiten. Während die Gesellschaft im vergangenen Jahrhundert sehr großzügig mit der ...

Zima nastupa kad je određena polutka (sjeverna ili južna) najmanje izložena Sunčevim zrakama, neovisno o odaljenosti od Sunca. Zima na sjevernoj polutki nastaje se kad je Zemlja najbliže Suncu, dok je tada na južnoj polutki vruće ljeto.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY