Vlčí mak

Interdrought2020.com Vlčí mak Image
Hledáte knihu Vlčí mak? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Andrea Berzáková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vlčí mak je druhým dielom mladej spisovateľky Andrey Berzákovej, ktorá sa tematicky drží predchádzajúcej zbierky Mozaika duše človeka. Na rozdiel od svojej prvotiny sa autorka posunula do ďalšej fázy svojho života. Jej nové dielo je prestúpené hrejivými lúčmi radosti, len v niektorých básňach sa ešte dotýka smutnejších otázok bytia. Básňam tento fakt neubral na ich tajomnosti a hĺbke. Kniha plná skrytých významov, hravosti, nespútanosti a vkusnej ľahučkej erotiky odhaľuje dušu autorky, do ktorej sa dokážu vcítiť citlivé ženy. Ich duše, vo vetre všedných dní zmietané láskou k životu, rozosiate ako sýtočervené divé vlčie maky, ktoré sú najkrajšie medzi obyčajnými, najobyčajnejšie medzi krásnymi. Tancujúce na lúkach, ktorých krásu a zrelosť vidí len ten, kto túto krásu vidieť chce. Knihu dotvárajú farebné ilustrácie Juraja Dubravku.

NÁZEV SOUBORU: Vlčí mak.pdf

AUTOR: Andrea Berzáková

ISBN: 9788089429226

VELIKOST SOUBORU: 9,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fototapety Vlčí máky 100% ekologické Online konfigurace Pomůžeme vám vybrat si vzor!

Papaver rhoeas - mák vlčí. Slovensky: Mak vlčí. Čeleď: Papaveraceae - makovité POPIS: Jednoletá, 20 až 90 cm vysoká bylina, která roní mléko. Stonek málo větvený, odstále chlupatý. Spodní listy řapíkaté, horní přisedlé, peřenodílné až peřenosečné, úkrojky ostře zubaté, všechny střídavé.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY