Štvanci touhy

Interdrought2020.com Štvanci touhy Image
Hledáte knihu Štvanci touhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Milan Bauman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pronásleduje nás téměř na každém kroku. Jsme jejími štvanci. Bez lásky se člověk cítí sám, má strach z budoucnosti. Snad každý po ní touží a mnozí z nás prožívají samu zamilovanost jako pramen kouzelné obnovy.Jenže… Jaké procesy v hemisférách mozku probíhají, když se třeba do svého partnera zamilujeme, nebo s ním dokonce prožijeme intimní chvíle? Víme to vůbec? Dá se to změřit? Vypátrat?I tyto otázky si klade kniha oblíbeného autora, výtečného znalce hlubin lidského mozku, s názvem V zajetí touhy. Tentokrát je zaměřena na téma, které souvisí s naší existencí a přitom je stále zahaleno řadou tajemství. Jak lidský mozek ovlivňuje nejsilnější lidský pud (sexualitu), aniž si to v řadě případů vůbec uvědomujeme. Vychází přitom z nejnovějších poznatků, které v tomto směru leccos odhalují, naznačují, ale v nejedné otázce i stále tápají. Jednotlivé části jsou psány pro nejširší veřejnost, lehce a srozumitelně, bez zátěže odborných výrazů a terminologie.Mimo jiné z obsahu: Překvapivý objev: erotizační centrum.Cyklická žena neboli Jekyll a Hyde v „komnatách“ mozku.Rande či flirt – mozek v pohotovosti. Co se v něm odehrává? Proč jsou nám příjemné tělesné dotyky? Může za to „hormon mazlení“?Touží někdy ženy po znásilnění? A do jaké míry?Čím je tak lákavý sex na internetu. Nevěra. Co za ní vězí?

NÁZEV SOUBORU: Štvanci touhy.pdf

AUTOR: Milan Bauman

ISBN: 9788088073291

VELIKOST SOUBORU: 5,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bauman, Milan: Štvanci touhy Kniha koncipovaná jako koláž populárně naučných textů a anonymních erotických zpovědí a inzerátů z internetu může působit kuriózně až bizarně, pro úplné laiky ale přesto může jistou osvětu naplnit.

Kupte knihu Štvanci touhy (Milan Bauman) s 30 % slevou za 174 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY