Tankový prapor

Interdrought2020.com Tankový prapor Image
Trávit čas knihou Tankový prapor! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tankový prapor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Román odehrávající se v komunistické armádě padesátých let 20. století napsal autor v roce 1954 a poprvé ho vydal v roce 1971 jako první publikaci torontského exilového nakladatelství Sixty-Eight Publishers, kde se stal čtenářsky nejúspěšnější knihou, podobně jako když vyšel v milionovém nákladu poprvé oficiálně v Čechách v roce 1990. Absurditu, zuřivost i neschopnost totalitního vojančení, jehož jediným smyslem bylo ponížit, převychovat nebo zničit normální lidské životy, ukazuje Josef Škvorecký jako grotesku, vyvolávající salvy smíchu nápaditým využíváním obecné češtiny a vojenského slangu.

NÁZEV SOUBORU: Tankový prapor.pdf

AUTOR: Josef Škvorecký

ISBN: 9788025900819

VELIKOST SOUBORU: 7,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

This feature is not available right now. Please try again later.

Tankový prapor Vypůjčit za 49 Kč na 48 hodin Mám již vypůjčeno Mám již vypůjčeno 28.01.2019 - Hrdinou neradostného i když převážně humorného pohledu na vojenský život v roce 1953 je rotný Dany Smiřický (s autobiografickými rysy J. Škvoreckého), potýkající se společně se svými kamarády s tupostí a "buzerací"...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY