Kokaínový kovboj

Interdrought2020.com Kokaínový kovboj Image
Trávit čas knihou Kokaínový kovboj! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kokaínový kovboj a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jon Roberts – mafián nazývaný kokaínový kovboj – zodpovedal za dovoz kokaínu do Spojených štátov amerických v období rozkvetu medellínskeho kartelu. V tejto knihe bez zábran rozpráva o svojom živote. Narodil sa do mafiánskej „šľachtickej rodiny“. V siedmich rokoch sa prvý raz stal svedkom vraždy a už v dvadsiatich dvoch riadil takmer všetky nočné kluby v New Yorku. Bol jedným z najvýkonnejších pašerákov mafiánskeho klanu na Miami. V zozname Robertsových priateľov a známych sa nachádzajú mnohé slávne osobnosti druhej polovice minulého storočia – Jimi Hendrix, Richard Pryor, O. J. Simpson, Carlo Gambino, Meyer Lansky či Manuel Noriega. Jeho moc neunikla pozornosti vedenia Republikánskej strany, ktorá ho lákala do svojich radov. Dokonca samotná CIA ho poverila tajnými operáciami. Jon Roberts bezpochyby patrí k zločincom, ktorí zmenili americké dejiny.

NÁZEV SOUBORU: Kokaínový kovboj.pdf

AUTOR: Evan Wright

ISBN: 9788055134833

VELIKOST SOUBORU: 5,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

V roce 2012 zachytila italská protimafiánská jednotka telefonický rozhovor mezi tehdejším předsedou slovenské vlády Robertem Ficem a Antoninem Vadalà, který se odehrává ve velmi přátelském tónu. Nahrávka telefonátu vznikla v rámci policejní operace, která Vadalu monitorovala. Jeho jméno se totiž pravidelně objevovalo v policejních spisech, které se zaměřovaly na ...

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY