Pohádky do postýlky 1 + CD

Interdrought2020.com Pohádky do postýlky 1 + CD Image
Trávit čas knihou Pohádky do postýlky 1 + CD! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pohádky do postýlky 1 + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pohádky či spíše milá povídání pro děti od 3 let + CD s vyprávěními a písničkami. Krátké, vtipné a chytré příběhy vycházejí vstříc dětské fantazii a hravosti. Děti v knížce poznávají veselé postavičky, jejichž ilustrace mohou snadno napodobovat a rozvíjet. Kniha se stala bestsellerem a dostala se mezi nejlepší české dětské knihy na světový veletrh do Itálie.

NÁZEV SOUBORU: Pohádky do postýlky 1 + CD.pdf

AUTOR: Marek Srazil

ISBN: 9788075200273

VELIKOST SOUBORU: 2,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohádky CD + DVD - Nalezené ... Čtyřdílné soupravy do postýlky. 5-15 dílné soupravy do postýlky. Výplně - peřinky a polštáře. Ochranné mantinely. Kapsáře. Polohovací podložky, klíny. Soupravy do kolébek. Povlečení do košíků na miminka.

Pohádky do postýky jsou pro děti od tří let. První díl se stal bestsellerem a dostal se i mezi nejlepší české dětské knihy na světový veletrh do Itálie. I ve své nové knize autor, který jako jeden z mála českých učitelů v mateřské školce perfektně rozumí dětskému světu, vypráví krátké, upřímné, vtipné a chytré příběhy, které vycházejí vstříc ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY