Bagre na stavbe

Interdrought2020.com Bagre na stavbe Image
Trávit čas knihou Bagre na stavbe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bagre na stavbe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
„Som kráľom kameňolomu!“ pyšne hlási bager Boris a s ostatnými priateľmi na stavenisku. Sú pripravení do práce i do hry. S knižkou, v ktorej nájdeš viac ako 40 nálepiek, množstvo hier, skladačiek, bludísk a rôznych iných aktivít, sa zabavíš celé hodiny. Preskúmaj spolu s mocnými strojmi zo staveniska neuveriteľný svet.Titul obsahuje 16 strán s jednou dvojstranou s nálepkami a je určený pre čitateľov od 4 rokov.

NÁZEV SOUBORU: Bagre na stavbe.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055611679

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Naši zákazníci na nás oceňujú to, že im ponúkame široký sortiment stavebného materiálu vysokej kvality, poradenstvo a možnosť dopravy materiálu priamo k ich stavbe. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom.

Vítame ťa na stavbe! Pripravili sme pre teba veľmi zaujímavý výlet. Dieťa sa zábavnou, interaktívnou formou oboznámi s rozmanitými činnosťami na stavbe. Stranu za stranou si bude toto dômyselné leporelo rozkladať, až sa nakoniec ocitne uprostred pôsobivej detailnej scenérie veľkého staveniska a bude mať pred očami úplne všetko, čo po ceste postupne objavovalo ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY