Oběť

Interdrought2020.com Oběť Image
Oběť je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James Carol. Přečtěte si s námi knihu Oběť na interdrought2020.com
Poté co policejní profiler Jefferson Winter spolu se seržantkou Mendozovou v New Yorku odhalil a dopadl sadistického vraha mladých homosexuálů, odpočívá a připravuje se na další zakázku v Paříži.Trápí ho nespavost, a tak si několik nocí po sobě chodí posedět nad kávou do zapadlého bufetu. Když jej tam osloví mladá blondýna, překvapí ho, že zná nejen jeho jméno, ale ví toho o něm nečekaně mnoho. A pak žena před jeho očima nožem zabije náhodně vybranou oběť. Než se šokovaný Winter stačí vzpamatovat, vražedkyně uteče a zanechá po sobě na stole jen výtisk šest let starých novin. Winter zavolá na linku 911, počká na příjezd policie a předpokládá, že podá svědectví a bude moci odletět. Jenže policisté ho zadrží jako podezřelého, a jak se zdá, ani Mendozová není příliš ochotná uvěřit, že Jefferson vraždu nespáchal – vždyť jeho otec byl sériový vrah a násilné sklony se mohou dědit.Když se prokáže, že si Winter neznámou ženu nevymyslel, vše nekončí, ale naopak začíná. V oněch šest let starých novinách je totiž zpráva o vraždě mladých manželů – a právě na ni chtěla vražedkyně Wintera upozornit.

NÁZEV SOUBORU: Oběť.pdf

AUTOR: James Carol

ISBN: 9788075076656

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Poškozený a oběť v trestním řízení An Injured Person And A Victim in Criminal Proceedings Rigorózní práce Konzultant rigorózní práce: prof. JUDr. Jiří Jelínek, CSc. Zpracovatel: Mgr. Gabriela Wagnerová Katedra trestního práva Červen 2014

oběť na pravidlech českého pravopisu. Pravidla aktuálně obsahují 34.846 českých slov a 3.230.785 slovních tvarů. Pro generování slovních tvarů používáme Ispel.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY