Lišák detektivem

Interdrought2020.com Lišák detektivem Image
Trávit čas knihou Lišák detektivem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lišák detektivem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vítejte ve světě záhad detektiva Foxe, lišáka ze zoologické zahrady. Toho rána detektiv seděl ve své kanceláři, snídal a četl noviny. Nic nenasvědčovalo tomu, že dnešní den bude výjimečný. Přesto se oblékl a vyrazil na obhlídku po svém rajónu. Co všechno detektiv Fox zažije, se dozvíte, když zalistujete naší knížkou plnou zábavných úkolů, tajemných šifer, záhadných rébusů, tajuplných bludišť a spojovaček. Tato publikace dětem nejen zpříjemní volné chvíle nebo ukrátí dlouhou cestu, ale podporuje také rozvoj logického myšlení, soustředění a rozvíjí představivost.

NÁZEV SOUBORU: Lišák detektivem.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073537036

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Lišák detektivem od Petr Šulc,Libor Drobný,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Lišák detektivem. Kdo napsal knihu Lišák detektivem? Autorem je Petr Šulc. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY