Hádanky na každý deň 6

Interdrought2020.com Hádanky na každý deň 6 Image
Trávit čas knihou Hádanky na každý deň 6! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hádanky na každý deň 6 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento zošit je určený predovšetkým pre deti od 3 do 4 rokov a je plný zábavných hádaniek a aktivít na celý mesiac! Stránky sú perforované a možno ich ľahko vytrhnúť.Obťažnosť úloh zodpovedá veku dieťaťa. Pri ich plnení sa predpokladá spolupráca dieťaťa s dospelým. Napomáhajú všestrannému rozvoju myslenia, vďaka nim by dieťa malo v budúcnosti v škole lepšie zvládať základy čítania, písania i počítania. Knižka je koncipovaná tak, že na každý deň v mesiaci je pripravená na vyriešenie a vyfarbenie jedna úloha. Stránky sú perforované, takže dané zadanie možno vytrhnúť, ľahšie sa s ním potom pracuje a možno si ho dať vyriešené napríklad na magnetickú tabuľu v izbičke. A keď každý deň dieťa vyrieši úlohu na jednej stránke – bude sa baviť celý mesiac! ... A ako bonus na neho podľa počtu dní v mesiaci čakajú vždy nejaké zábavné úlohy navyše!

NÁZEV SOUBORU: Hádanky na každý deň 6.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081078811

VELIKOST SOUBORU: 4,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Hádanky na každý deň 6 iba za 2,50 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

Hádanky na každý deň 6, 3 - 4 roky. Tento zošit je určený predovšetkým pre deti od 3 do 4 rokov a je plný zábavných hádaniek a aktivít na celý mesiac! Stránky sú perforované a možno ich ľahko vytrhnúť. Vek 3+ Kniha nie je na sklade.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY