Doživotí aneb Knoudi

Interdrought2020.com Doživotí aneb Knoudi Image
Doživotí aneb Knoudi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Komárek. Přečtěte si s námi knihu Doživotí aneb Knoudi na interdrought2020.com
Všechno je v téhle knize pravdivě české, a přece tak bizarní, jako by postavy románu stály před pokřivenými zrcadly v bludišti. Všechno tu spěje do finále s vraždou a s rozluštěním rébusu jiného, o něco staršího mordu, a přesto po cestě cinkají rolničky humoru a občas doslova vybuchuje sex. Pánové ověnčení tituly si hýčkají své intelektuální ego, zatímco jinde zní jazyk stoky, nicméně ve slizkém kanále zůstala kupodivu stopa citu.Ramena spravedlnosti i zákona se zdají být zchromlá a kolem zurčí whisky a tuzemská náhražka rumu. Je tohle krásná země, domov můj?Je to náš svět viděný očima autora, jenž umí skutečnost prosytit absurditou a vyprávět příběh, ukotvený kdesi v časech prezidenta Klause. Cítíte se při tom tak trochu jako ve snu, ale bude vám možná líto, až sen se svou poetikou, drsností i láskou skončí. Příběh, kde dobro nevítězí, protože se s místními poměry už asi nesžije, je totiž napsaný s jistotou a vírou.

NÁZEV SOUBORU: Doživotí aneb Knoudi.pdf

AUTOR: Martin Komárek

ISBN: 9788087423592

VELIKOST SOUBORU: 3,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Doživotí aneb Knoudi Martin Komárek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Doživotí aneb Knoudi Martin Komárek.

Doživotí aneb Knoudi - Komárek Martin - SEVT.cz Ještě předtím však chce dosáhnout obnovy procesu Richarda Pruta odsouzeného za neobyčejně brutální vraždu své ženy, neboť je přesvědčen o jeho nevině. To je výchozí situace nového románu Martina Komárka Doživotí aneb Knoudi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY