Četnické příběhy

Interdrought2020.com Četnické příběhy Image
Hledáte knihu Četnické příběhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Michal Dlouhý? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Četnické příběhy zahrnují kriminální případy, v nichž vystupují zejména úsměvné postavy pachatelů méně závažných trestných činů, a popisují postupy použité pro spravedlnost a službu zapálenými četníky, kteří se více než Služební instrukce pro četnictvo drželi hesla "Účel světí prostředky". V neposlední řadě se jedná i o případy, kdy se četník svědomitě vykonávající pátrací službu stal terčem posměchu svých kolegů, ale i veřejnosti.Uvedené příběhy se skutečně udály: byly zpracovány za využití dobového tisku, odborné literatury, ale i pamětí a vzpomínek bývalých příslušníků četnictva. Příhody jsou do celku řazeny podle časové posloupnosti, jak se odehrály, a byly vybírány taky, aby přiblížily výkon pátrací služby v jednotlivých částech státu, tj. v Čechách, na Moravě, ve Slezsku, na Slovensku a na Podkarpatské Rusi.

NÁZEV SOUBORU: Četnické příběhy.pdf

AUTOR: Michal Dlouhý

ISBN: 9788020612700

VELIKOST SOUBORU: 8,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Strážmistr Lukáš Oliva slouží mnoho let v zapadlé podhorské vsi. Na zácvik je mu přidělen jednoho léta mladý četník praporčík Jindřich Patera. Spolu řeší obyčejné všednosti, hledají ztracené králíky, prožívají už odeznělé příběhy.

Četnické příběhy. Richard Sobotka. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Strážmistr Lukáš Oliva slouží mnoho let v zapadlé podhorské vsi. Na zácvik je mupřidělen jednoho léta mladý četník, praporčík Jindřich Patera.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY