Strážci Země

Interdrought2020.com Strážci Země Image
Hledáte knihu Strážci Země? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Tomáš Crlík? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Strážci Země usnuli tvrdým spánkem a nepřítel splétá své nekalé plány!Olaw, jeden ze strážců Země, byl probuzen ze sladkého spánku v kmeni svého modřínu. Dozvěděl se, že jeden z dalších strážců není k nalezení, a jeho vždy usměvavý obličej se zachmuřil. V podobě puštíka se okamžitě rozletěl k městu. Divočina i zvěř kolem něj však začaly mizet a on se ocitl v neznámém světě. V patách mu jsou nejen vojáci, ale i okřídlenci chrlící oheň, kteří nemají na Zemi co dělat. Přijde na to, proč ostatní strážci Země nemohou procitnout ze svých stromů odpočinku a proč se začala objevovat neznámá zvířata? Vyhne se nástrahám, které mu neznámý nepřítel chystá?

NÁZEV SOUBORU: Strážci Země.pdf

AUTOR: Tomáš Crlík

ISBN: 9788025343272

VELIKOST SOUBORU: 6,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Strážci Země usnuli tvrdým spánkem a nepřítel splétá své nekalé plány! Olaw, jeden ze strážců Země…

Strážci Země jsou součástí tohoto probouzení a budou inspirovat náš latentní potenciál a stimulovat nečinné oblasti našich mozků k uchopení našeho osudu. Terra dosahuje plnoletosti. Je připravena překročit práh dospělosti a stát se jednou s obrovským prostorem kosmického prostoru, kterého je živoucí součástí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY