Cítit znovu

Interdrought2020.com Cítit znovu Image
Trávit čas knihou Cítit znovu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cítit znovu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného.Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu.Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt.S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...

NÁZEV SOUBORU: Cítit znovu.pdf

AUTOR: Mona Kasten

ISBN: 9788075857545

VELIKOST SOUBORU: 8,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cítit znovu 30 dubna, 2020 2 komentáře. Romantiky není nikdy dost! A kdy jindy se do ní pustit než při krásném oteplujícím se počasí a téměř před začátkem května, měsíce plného lásky? Jasně, co si budeme, dneska už té originality nikdo nevymyslí, ale věřte mi, že i tak si to lze užít naplno.

Cítit znovu (3.díl) od Mona Kasten v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY