Faktor štěstí

Interdrought2020.com Faktor štěstí Image
Trávit čas knihou Faktor štěstí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Faktor štěstí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Proč jsou někteří lidé úspěšní a šťastní, zatímco život jiných je samý nezdar a smutek? Proč někteří najdou dokonalého partnera, zatímco jiní se potácejí od jednoho vztahu k druhému? Co umožňuje některým lidem vybudovat úspěšnou kariéru, zatímco jiní vykonávají práci, kterou nemají rádi? A může nešťastný člověk udělat něco pro zlepšení svého života? Může si naklonit štěstí na svou stranu?Před dvaceti lety se profesor Richard Wiseman rozhodl zkoumat zdánlivě nepolapitelné faktory štěstí tím, že zaznamenával názory, pocity a zkušenosti šťastných i nešťastných lidí.Výsledkem je radikálně nový způsob nahlížení na štěstí. V této knize Wiseman identifikuje a popisuje čtyři jednoduché behaviorální techniky, které byly vědecky prokázané, jež vám pomohou přilákat štěstí. A dále vám ukáže, jak tyto metody můžete použít doslova k revoluci v každé oblasti vašeho života - včetně vztahů, osobních financí a kariéry.

NÁZEV SOUBORU: Faktor štěstí.pdf

AUTOR: Richard Wiseman

ISBN: 9788073904807

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vědecká studie šťastné mysly Proč jsou někteří lidé úspěšní a šťastní, zatímco život jiných je samý nezdar a smutek? Proč někteří najdou dokonal...

Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Astrologie, esoterika, záhady > Esoterika > Richard Wiseman - Faktor štěstí Nové knihy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY