Pes - jak ho pochopit

Interdrought2020.com Pes - jak ho pochopit Image
Trávit čas knihou Pes - jak ho pochopit! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pes - jak ho pochopit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nová kniha z edice Domácí mazlíček potěší všechny majitele, milovníky a obdivovatele psů. Psi jsou, stejně jako my lidé, velmi sociálně založená stvoření, a proto jsou ochotni se s námi dorozumívat. I pes používá pro dorozumívání zvuky, kromě nich však využívá celé tělo a všechny smysly k tomu, aby se mohl vyjádřit. Psi se dozumívají viditelnými signály, zvuky, pachy a tělesným kontaktem. Této psí "řeči těla" vás naučíme rozumět. Budete umět pozorovat svého psa tak, že pochopíte, co vám chce sdělit.

NÁZEV SOUBORU: Pes - jak ho pochopit.pdf

AUTOR: Frauke Ohl

ISBN: 8024720555

VELIKOST SOUBORU: 7,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pes - jak ho pochopit. Frauke Ohl. Nová kniha z edice Domácí mazlíček potěší všechny majitele, milovníky a obdivovatele psů. Psi jsou, stejně jako my lidé, velmi sociálně založená stvoření, a proto jsou ochotni se s námi dorozumívat. I pes používá pro dorozumívání zvuky, kromě nich však využívá celé tělo a ...

Všechny informace o produktu Kniha Pes - jak ho pochopit -- logicky, jednoduše, jasně - Ohl Frauke, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pes - jak ho pochopit -- logicky, jednoduše, jasně - Ohl Frauke.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY