Coco Chanel

Interdrought2020.com Coco Chanel Image
Trávit čas knihou Coco Chanel! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Coco Chanel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. století. Nový životopis této moderní ženy par excellence poukazuje na zásadní novátorství jejího návrhářského stylu. Tématem legend se staly její četné milostné vztahy, jejichž dramatické a tragické podrobnosti často dřívějším životopiscům unikaly: vtipná a uhrančivá Coco byla múzou, patronkou či milenkou Picassa, Dalího, Stravinského a dalších pozoruhodných osobností.Lisa Chaneyová ve své biografii čerpá z nově objevené milostné korespondence. Poprvé rovněž odkrývá zasutá témata jako Coco a drogová závislost, její lesbické vztahy i poměr s německým důstojníkem za druhé světové války. Coco Chanel však též pronikavě zasáhla do vývoje moderního umění a předkládaný životopis líčí její osobnost se všemi nuancemi. Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrčí energii i skrývaná utrpení této emocionální a často nepochopené ženy.

NÁZEV SOUBORU: Coco Chanel.pdf

AUTOR: Lisa Chaney

ISBN: 9788087409275

VELIKOST SOUBORU: 9,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Gabrielle Bonheur 'Coco' Chanel (Saumur, 19 augustus 1883 - Parijs, 10 januari 1971) was een Frans ontwerpster van damesmode en de oprichter van het merk Chanel.Na de Eerste Wereldoorlog zorgde Chanel er samen met enkele tijdgenoten, zoals Paul Poiret, voor dat de sterk gekorsetteerde figuur van de toenmalige mode werd ingewisseld voor meer casual, sportieve dameskleding.

Chanel Coco Mademoiselle je skutečně božská. Dost možná objevíte vůni, která vás okouzlí natolik, že se stane stálou součástí vašeho života a jinou už chtít nebudete. Tato delikátní květinová vůně vás s grácií bude provázet na každém vašem kroku. Její vonná kompozice je úchvatná a neuvěřitelně působivá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY