Restaurování a opravy nábytku

Interdrought2020.com Restaurování a opravy nábytku Image
Trávit čas knihou Restaurování a opravy nábytku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Restaurování a opravy nábytku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nezbytný průvdce základními i pokročilými technikami restaurování starožitného nábytku s přehledem nástrojů, materiálů a vybavení. Najdete zde názorný popis běžných restaurátorských postupů krok za krokem, např. opravy uvolněných spojů, zlomených noh židlí či oživení povrchové úpravy. Kniha je plná neocenitelných informací o speciálních restaurátorských dovednostech, jako je soustružení, vyřezávání, čalounění, fládrování, zlacení, mareterie, parketová intarzie a spousta dalších.

NÁZEV SOUBORU: Restaurování a opravy nábytku.pdf

AUTOR: Wiliam Cook

ISBN: 9788025504086

VELIKOST SOUBORU: 1,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nabízíme restaurování nábytku všech historických stylů, renovaci částí nábytku, které se nedochovaly a poradenství, jak pečovat o starožitný nábytek. Mimo tyto konkrétní příklady restaurujeme samozřejmě veškeré uměleckoprůmyslové předměty ze dřeva.

Tipy pro kutilské opravy starého nábytku. 01. 08. ... Mistr uměleckého řemesla Michal Zetek radí, jak zvládnout jednodušší opravu starého nábytku. Jako kluk bydlel Michal Zetek přímo naproti truhlářské dílně, a tak se skoro samozřejmě šel učit truhlářem. Pracoval v podniku Výtvarná řemesla, roku 1991 začal podnikat ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY