Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške

Interdrought2020.com Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške Image
Trávit čas knihou Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Napínavý príbeh plný láskavého humoru a živé, detailné ilustrácie renomovaného dánskeho autora a ilustrátora Jakoba Martina Strida okamžite upútajú pozornosť všetkých detí aj dospelých. Niet preto divu, že táto nevšedná kniha o neuveriteľnom dobrodružstve dvoch priateľov – kocúrika Macíka a slona Sebastiána – vyšla už v osemnástich jazykoch. Vydajte sa na nečakanú cestu za veľkým dobrodružstvom a spoznajte silu naozajstného priateľstva. Spolu s hlavnými hrdinami prekonajte nebezpečné nástrahy pri záchrane starostu mestečka Slniečkovo.Kocúrik Miško a slon Sebastián z prímorského mestečka Slniečkovo neveria vlastným očiam. Na ich záhrade vyrástla v noci velikánska hruška. Skutočný zázrak prírody! Zázrak…, až na to, že im takmer zvalila domček. S hruškou sa nedá ani pohnúť, je neskutočne ťažká. Čo s ňou? „To je nápad – vydlabeme vnútro a odvezieme ju,“ rozhodli sa Miško so Sebastiánom a priateľmi.Príves s hruškou sa ale nešťastnou náhodou dáva do pohybu. Najprv pomaly, potom rýchlejšie a rýchlejšie z kopca dole, a …čľup! – s obrovským čľapotom končí hruška v mori aj s Miškom, Sebastiánom a profesorom Glukózom na palube.A tu začína Miškova a Sebastiánova neuveriteľná cesta za tajuplným ostrovom, cesta plná dobrodružstiev…

NÁZEV SOUBORU: Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške.pdf

AUTOR: Jakob Martin Strid

ISBN: 9788087034477

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nebojte, Neuveriteľný príbeh o obrovskej hruške má stále čo ponúknuť. Nudiť sa pri čítaní rozhodne nebudete. Jakob Martin Strid je dánsky ilustrátor. Do povedomia sa dostal publikovaním komiksu v dánskom denníku už pred 18 rokmi. Odvtedy vydal množstvo kníh pre deti aj komiksov pre starších.

Neuveriteľný príbeh o Obrovskej hruške sa v najbližších dňoch nevysiela. Tipy na tento týždeň Prima 17.5/Ne/ o 22:15 Černá labuť Čo všetko by ste obetovali pre sen?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY