Viem, čo si urobila

Interdrought2020.com Viem, čo si urobila Image
Hledáte knihu Viem, čo si urobila? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Lucia Braunová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
...aj to najhlbšie pochované klamstvo raz vypláva na povrch...Mysteriózny triler o dievčine, ktorá, napriek malým trhlinám v rodine, miluje život. Všetko sa zmení v jeden moment, kedy sa jej stane hrozivý zážitok so ženou, ktorá pripomína prízrak. Je svedkom podivných udalostí a odvtedy už nie je nič ako predtým. V istých momentoch nedokáže rozlúštiť, čo je realita a čo nočná mora. V tomto čase sa snaží dopátrať pravdy Letícia, ktorá bola pred dvadsiatimi piatimi rokmi v nesprávnu hodinu na nesprávnom mieste. Je odhodlaná zistiť, čo sa vtedy stalo. Nezastaví sa pred ničím, pretože už nemá čo stratiť. Podarí sa jej to skôr, ako ju dolapí nepriateľ?A akú dôležitú rolu hrá v tomto desivom príbehu Matilda? Alebo je to iba ďalší prelud?

NÁZEV SOUBORU: Viem, čo si urobila.pdf

AUTOR: Lucia Braunová

ISBN: 9788020617545

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Viem, čo si urobila. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 271 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Srovnání cen Viem, čo si urobila. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 271 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY