Rýchlo, zdravo a chutne pre deti

Interdrought2020.com Rýchlo, zdravo a chutne pre deti Image
Rýchlo, zdravo a chutne pre deti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Tomasch. Přečtěte si s námi knihu Rýchlo, zdravo a chutne pre deti na interdrought2020.com
Titul je dostupný aj v kolekcii s knihami Rýchlo, zdravo a chutne a Rýchlo, zdravo a chutne 2!V knihe, na ktorej spolupracovala aj detská lekárka, Vám prinášame viacero rubrík, vrátane prvých príkrmov pre najmenších, množstvo tipov od raňajok po večeru, obľúbené detské sladkosti v ich zdravšej verzii, nájdete tam aj rubriku Oslava, Niečo zdravé pod zúbok, Zmrzlina a nápoje, Pečieme na sviatky, či rubriku Hravo-zdravo, kde sa s troškou Vašej pomoci dokážu deti realizovať samé :)

NÁZEV SOUBORU: Rýchlo, zdravo a chutne pre deti.pdf

AUTOR: Richard Tomasch

ISBN: 9788097299156

VELIKOST SOUBORU: 4,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Rýchlo, zdravo a chutne pre deti. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 401 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Rýchlo, zdravo a chutne 360 rýchlych zdravých receptov na každý deň, pripravených z dnes už bežne dostupných ingrediencií. Recepty sú rozdelené na kategórie od raňajok po večeru, v knihe nájdete aj príkrmy a recepty pre deti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY