Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek

Interdrought2020.com Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek Image
Trávit čas knihou Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Táto rozprávková knižka pre deti i dospelých sa dotýka straty a nádeje v živote. Ajka, malé dievčatko a jej verný kamarát labrador Grof objavujú a putujú spolu krajinou sopiek. Čitateľ, ktorý sa k nim pripojí, bude mať možnosť objaviť zdroje vo vnútri vlastnej duše, ktoré nám pomáhajú vrátiť sa do života po strate blízkeho. Ajka a Grof prežívajú spolu momenty blízkosti, lásky a múdrosti a ponúkajú nám inšpiráciu, ako otvoriť naše srdce k tajomstvám života.

NÁZEV SOUBORU: Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek.pdf

AUTOR: Ivan Gomez

ISBN: 9788097137724

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Deťom, ktoré sa vyrovnávajú so stratou blízkeho človeka, má pomôcť nová terapeutická rozprávková kniha Dobrodružstvá Ajky a Grofa v krajine sopiek. Titul, ktorý vydáva nezisková organizácia Plamienok, napísal španielsky psychoterapeut Iván Gómez García. „V roku 2011 sme otvorili Poradenské centrum pre rodiny, ktoré ...

Na Slovensku doteraz neexistovala kniha, po ktorej by deti či ich príbuzní mohli v takejto situácii siahnuť. Nezisková organizácia Plamienok preto vydala rozprávkový príbeh 6-ročnej Ajky a jej psa Grofa s názvom Dobrodružstvá v krajine sopiek, ktorý pre slovenské deti vytvoril španielsky psychoterapeut Iván Gómez García.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY