Co to bude?

Interdrought2020.com Co to bude? Image
Hledáte knihu Co to bude?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Táňa Keleová-Vasilková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tuto otázku Jana pokládá zákaznicím den co den. Pracuje v kadeřnictví, její dcera Zorka ve vedlejším kosmetickém salonu. Žijí ve světě bez mužů, jejich dny jsou naplněné hřejivostí, vzájemnou láskou a přátelstvím, a také sny, které ne vždy vyslovují nahlas.Po náhlém úmrtí mladší sestry Marie si Jana k sobě nastěhuje švagra a malou Sáru, svoji milovanou neteř. Život mámy a dcery se tím od základu mění… a ani jedna netuší, že tohle je jen začátek.

NÁZEV SOUBORU: Co to bude?.pdf

AUTOR: Táňa Keleová-Vasilková

ISBN: 9788081113017

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Odložení splátek bude pro klienty dobrovolné a nebudou s ním spojeny žádné poplatky, objasňuje Alena Schillerová, ministryně financí. Jak je uvedeno výše, splátky bude možné odložit u spotřebitelských i podnikatelských úvěrů včetně hypoték, které byly sjednány a čerpány před 26. březnem 2020.

Prostě využívat ten čas, co máme, na to abychom byli co nejvíce spolu. A možná je jedna taková činnost, kterou jsem si pořád neosvojil. A tak říkám, že koronavirus bude mít jediný pozitivní vliv na to, že se naučím vařit. Ještě uvidíme, jak dlouho to bude trvat a jak dlouho bude taková nouzová situace."

SOUVISEJÍCÍ KNIHY