Motivační rozhovory ve škole

Interdrought2020.com Motivační rozhovory ve škole Image
Trávit čas knihou Motivační rozhovory ve škole! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Motivační rozhovory ve škole a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Praktický průvodce osvědčenou metodou motivačních rozhovorů. Kniha ukazuje, jak využívat každodenní interakci s žáky a studenty jako příležitost ke změně. Autoři popisují dovednosti a strategie v podobě krátkých konverzací o problémech s chováním, učením či ve vztazích se spolužáky včetně šikany a problémových žáků a studentů.Konkrétní příklady rozhovorů z praxe názorně ukazují, co v komunikaci s žáky (i jejich rodiči) říkat, a co ne, s cílem podpořit přímé řešení problémů a osobní rozvoj.Kniha obsahuje cvičení a otázky k zamyšlení.Stephen Rollnick, Ph.D., je jihoafrický klinický psycholog s dlouholetou praxí při rozvíjení motivačních rozhovorů, jeden z jejich spolutvůrců (s W. Millerem). Studoval a dlouhodobě působí ve Velké Británii, nyní jako čestný profesor na University of Cardiff. (www.stephenrollnick.com)Sebastian G. Kaplan, Ph.D. je britský klinický psycholog. Působil jako speciální pedagog, v současné době se zaměřuje na práci s dospívajícími a jejich rodinami.Richard Rutschman, Ed.D., je americký programový manažer a lektor kurzů motivačních rozhovorů ve zdravotnictví, probačních službách, ve firemním prostředí.

NÁZEV SOUBORU: Motivační rozhovory ve škole.pdf

AUTOR: Sebastian G. Kaplan

ISBN: 9788026212744

VELIKOST SOUBORU: 6,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Motivační rozhovory ve škole. Stephen Rollnick, Sebastian Kaplan, Richard Rutschman. Praktický průvodce osvědčenou metodou motivačních rozhovorů. Kniha ukazuje, jak využívat každodenní interakci s žáky a studenty jako příležitost ke změně.

Hledáte Motivační rozhovory ve škole od Stephen Rollnick,Sebastian Kaplan,Richard Rutschman? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY